Delphi Metal Sanayi Ticaret Ltd. Şti

Delphi Metal Sanayi Ticaret Ltd. Şti

@bariskrmn

Delphipano.com

Metal sac tasarımı ve imalatı sektöründe ki 10 yıllık tecrübemizle 2012 yılında Delphi Pano olarak faaliyete geçtik, kurulduğu tarihten itibaren Metal sac tasarım imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha da belirginleştirmiş Delphi Pano müşteri memnuniyetini bir ilke edinmiştir.


Misyonumuz

Farklılıklar yaratarak, öncelikli hedefleşmedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, sürekli olarak değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi geliştirme geliştirmeyi hedeflemiştir. Ülke ekonomimize faydalı olmak kurulduğunuz günden itibaren kutsal görev olarak bildik ve tercihün en iyisi olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden, yurtiçinde değişen ve birlikte pazarlarda pozisyon alabilmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.


Vizyonumuz

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olmak İleri teknolojiye yönelik üretimde yeni yatırımlar içindir ve özellikle metal sanayine yönelik üretim geliştirme Yurtiçi ve Yurtdışı temsilciliklerle satış ve pazarlama ağını ile etki alanı genişletmek

Search Results

1 Ads Found
Sort By

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept

Change Theme